Transport

  Spedycja

  Logistyka

01 O firmie

Firma transportowa EXTREME TRANS działa na rynku usług transportowych od 2006 roku i cały czas się rozwija by spełnić oczekiwania klientów. Siedziba firmy znajduje się niedaleko Żywca w miejscowości Pewel Mała. Firma transportowa Extreme Trans składa się wyłącznie z wykwalifikowanego oraz doświadczonego zespołu, co pozwala w najwyższych standardach realizować powierzone zlecenia. Potwierdzeniem profesjonalizmu jest posiadany przez nas Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika. Dodatkowym atutem zapewniającym bezpieczeństwo korzystania z naszych usług jest ubezpieczenie firmy na kwotę 300 000 euro. Ciągłe podwyższanie kwalifikacji załogi poprzez organizowanie kursów i szkoleń, a także udoskonalanie procesów logistycznych dzięki pełnej współpracy z naszymi partnerami, pozwala na wzrost jakości i efektywności naszych usług. Jednymi z najważniejszych atutów naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji to skuteczność i terminowość a także doświadczenie, które ciągle wzrasta dzięki nieprzerwanie realizowanym zleceniom.

02 Specjalizacja

Extreme Trans zajmuje się transportem wszelakich ładunków od małogabarytowych takich jak zapałki po wielkogabarytowe maszyny różnego rodzaju. Posiadane przez nas samochody charakteryzują się ładownością od 1,5 do 24 ton. Dodatkowym atutem jest możliwość zlecenia pakowania paczki, przygotowania do wysyłki a także magazynowania.

03 Zasięg

Nasza firma prowadzi transport zarówno krajowy jak i międzynarodowy. Transportujemy na terenie:

  • Całej Polski,
  • Unii Europejskiej,
  • Cały Zachód (Europa),
  • Kraje Bałtyckie

04 Certyfikaty

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika
O tym, że transport jest potrzebny przekonywać nie trzeba. O tym, że uczciwy oraz wiarygodny przewoźnik jest na wagę złota - też nie. Na to jednak, że jesteśmy przewoźnikiem rzetelnym musimy dostarczyć kontrahentowi wystarczających dowodów. CRP, czyli Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika to przedsięwzięcie transportowe o sporym zasięgu branżowym, dowód na to, że warto z nami współpracować.

Pobierz

Certyfikat Krajowego Rejestru Długów
Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów. Umożliwia tym samym potwierdzenie własnej wiarygodności płatniczej przez niezależną instytucję o ugruntowanym autorytecie i pozycji.

Pobierz
 

05 Flota pojazdów

Dzięki wysokim wymogom testowym oraz jakościowym firmy Mercedes-Benz, jesteśmy pewni, że nasze ciężarówki spełniają międzynarodowe standardy ekonomiczności i niezawodności.
W skład naszej floty wchodzą samochody i ciężarówki wyłącznie marki Mercedes-Benz takie jak:

  • Mercedes-benz Sprinter 5,5t DMC,
    wymiary załadowcze: 5m x 2,4m x 2m (dł x szer x wys),
  • Mercedes-benz Actros,
    długość załadowcza: 13,6m

Kilka słów o naszej flocie…

Jeżeli chodzi o kwestię, która powinna interesować Państwa w nie mniejszym stopniu jak niezawodność, Mercedes-Benz Actros to najbardziej przyjazny środowisku samochód użytkowy roku 2013. Dzięki niskiemu spalaniu, ta zgodna z normą Euro VI ciężarówka w ciągu roku zrewolucjonizowała rynek. Potwierdziły to w ubiegłym roku liczne niezależne testy. Mercedes-Benz Actros to samochód ciężarowy, który wszystkie dotychczasowe rozwiązania usuwa w cień. Ponieważ jego nowe kabiny kierowcy oferują najwyższy poziom komfortu. Ponieważ dzięki zastosowaniu wielu paliwooszczędnych innowacji technicznych i perfekcyjnie dopasowanych do siebie usług eksploatacja pojazdu jest korzystniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ jeździ się nim tak łatwo, bezpiecznie i pewnie, jak żadną inną ciężarówką dotąd. A dzięki różnorodności oferty w zakresie elementów wyposażenia i wzorów konstrukcyjnych będzie perfekcyjnie skonfigurowanym pojazdem do praktycznie każdego zastosowania w transporcie dalekobieżnym.

Mercedes-Benz Actros to najbardziej przyjazny środowisku samochód użytkowy roku 2013.

Mercedes-Benz Sprinter, to duży samochód dostawczy, zaliczany do samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 5 ton. Przede wszystkim marka Mercedes od dawna kojarzona jest nie tylko z eleganckimi osobowymi modelami, ale również z renomowanymi pojazdami z dostawczej oferty. Każdy, kto wybiera użytkowego Merca spodziewa się, że bezawaryjnie zrobi nim kilkaset tysięcy kilometrów. Może brzmi to dziwnie, ale Sprinter, biorąc pod uwagę jego rozmiary, jest bardzo dobrze przystosowany do miejskiej użyteczności. Widać, że producent zdaje sobie sprawę, iż każdy transport musi kiedyś przejechać przez miasto. Mercedes Benz Sprinter nie bez powodów uważany jest za jedno z najlepszych aut dostawczych. Przez dziesięć lat produkcji znalazł on blisko 1,3 mln klientów, a jego zalety dostrzegają zarówno kierowcy, jak i właściciele. Nowa wersja tego popularnego samochodu oferuje jeszcze więcej komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim możliwości transportowych.

Mercedes-Benz Sprinter jest bardzo dobrze przystosowany do miejskiej użyteczności.

Naszą flotę w akcji możecie zobaczyć przechodząc do galeri zdjęć.

Zobacz naszą galerię...